Інтернет-конференція за темою: «Організація та проведення батьківських зборів»

У рамках роботи віртуальної школи професійного становлення молодого вчителя 22 квітня 2016 року о 14 год. відбудеться Інтернет-конференція за темою: «Організація та проведення батьківських зборів».

Мета конференції – узагальнення досвіду професійного саморозвитку молодих педагогів.

Запрошуємо молодих вчителів області взяти участь в обговоренні питань конференції:

1.Функції батьківських зборів.

2.Представлення власної розробки проведення нестандартних батьківських зборів: круглий стіл, тематична дискусія батьків із запрошеними спеціалістами, спільні збори батьків і дітей (вогники, КВК), зустрічі тільки батьків чи тільки матерів окремо.

Умови участі в Інтернет-конференції:

До участі в конференції запрошуються молоді вчителі Черкаської області.

Інтернет-конференція проводиться в режимі оф-лайн (заочна участь).

Для участі в Інтернет-конференції просимо надіслати списки учасників та  статті до 21 квітня 2016 року за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Матеріали Інтернет-конференції будуть розміщені 4травня 2016 року на сайті Віртуальної школи молодого педагога (у розділі – «Інтернет-заходи»).

Учасники Інтернет-конференції, матеріали яких будуть розміщені на сайті, отримають сертифікати.

Вимоги до оформлення матеріалів:

Назву файлу давати за прізвищем автора та назви району (наприклад: Rozina (латинським літерами); Шполянський – українськими); обсяг статті 5 – 7 сторінок формату А-4; редактор Word, шрифт Times New Roman, кегль 14; міжрядковий інтервал – 1; всі поля – 20 мм, абзац – 10 мм.

На першому рядку у правому куті – ім’я, по батькові та прізвище автора, посада, повна назва навчального закладу. На наступному рядку – назва статті. Після тексту статті обов’язково подається список використаної літератури. Посилання на джерела – у квадратних дужках за таким зразком [3, с.175] – перша цифра – порядок джерела у списку літератури, а друга – номер сторінки.

Автори статей несуть відповідальність за зміст і достовірність поданих матеріалів. Залишаємо за собою право відхиляти статті, які не відповідають зазначеним вимогам.

Контактна інформація: телефони: (0472) 64-41-07, 0-63-748-16-66 (Розіна Надія Вікторівна); E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду