Ласкаво просимо, Гість
Логін: Пароль: Запам’ятати мене

19/05/2017
Шановні учасники Інтернет-конференції "Використання досвіду О.Захаренка у педагогічній діяльності молодого педагога"! Запрошуємо отримати сертифікати учасника в каб. № 206.
1 Гвоздецька Тетяна Миколаївна, учитель початкових класів Золотоніської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради
2 Левченко Світлана Олексіївна, учитель початкових класів Вергунівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Черкаської районної ради Черкаської області
3 Бак Ольга Валеріївна, учитель початкових класів Малосмілянської загальноосвітньої школи I-II ступенів Смілянської районної ради Черкаської області
4 Голяк Юлія Володимирівна, учитель початкових класів Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області
5 Горбенко Діна Олександрівна, практичний психолог Вершацької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чигиринської районної ради Черкаської області
6 Гордійчук Аксінія Аркадіївна, педагог-організатор Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Черкаської районної ради Черкаської області
7 Джулай Вікторія Анатоліївна, учитель початкових класів Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Черкаської районної ради Черкаської області
8 Івко Олександр Сергійович, учитель англійської мови Москаленківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Чорнобаївської районної ради Черкаської області

9 Каптенко Ярослава Олегівна, учитель початкових класів Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Смілянської міської ради Черкаської області
10 Килимник Вікторія Михайлівна, учитель початкових класів Уманського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа I-III ступенів № 7-колегіум» Уманської міської ради Черкаської області
11 Куліш Світлана Миколаївна, учитель української мови і літератури Байбузівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області
12 Мapинчaк Кapінa Aнaтoліївнa, вихoвaтeль гpупи пpoдoвжeнoгo дня, учитeль aнглійськoї мови Свидівoцькoї зaгaльнooсвітньoї шкoли І-ІІІ ступeнів Чepкaськoї paйoннoї ради Чepкaськoї oблaсті
13 Щербатенко Юлія Анатоліївна, учитель початкових класів Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області
14 Трохименко Тарас Григорович, учитель біології Дубіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області
15 Третяк Анна Сергіївна, учитель української мови та літератури Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Смілянської міської ради Черкаської області

16 Попович Наталія Миколаївна, практичний психолог Леськівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області
17 Полюхович Людмила Миколаївна, учитель англійської мови Золотоношківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради Черкаської області

18 Компанієць Ірина Вікторівна, вихователь групи продовженого дня Сагунівської загальноосвітньої школи I-IIІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області
19 Мишко Ігор Валерійович, учитель історії, правознавства та художньої культури Будищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області
20 Петришина Олена Андріївна, вихователь групи продовженого дня Уманської загальноосвітньої школи № 8 Уманської міської ради Черкаської області
21 Скороход Аліна Юріївна, педагог-організатор Канівської гімназії імені Івана Франка Канівської міської ради Черкаської області
22 Сорокіна Наталія Олександрівна, учитель початкових класів Баландинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Кам’янської районної ради Черкаської області
23 Туманова Олена Вікторівна, учитель початкових класів Руськополянської
загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Черкаської районної ради Черкаської області
24 Хоменко Ліна Андріївна, педагог-організатор Софіївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради Черкаської області
25 Дардуров Олег Анатолійович, педагог-організатор Білоусівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Драбівської районної ради Черкаської області
26 Ковальова Яна Миколаївна, учитель англійської мови Дубіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області
27 Музика Лілія Михайлівна, учитель початкових класів Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Черкаської районної ради Черкаської області
28 Качур Максим Віталійович, учитель історії Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Уманської міської ради Черкаської області
Час створення сторінки: 0.53 секунд